آکادمی آتی نگر

واحد اکادمی شرکت آتی نگر از سال ۱۳۹۵ با هدف آگاهی رسانی ونشر محتوای فنی و آموزشی در حوزه های مختلف شبکه، امنیت شبکه به زبان فارسی فعالیت خود را آغاز کرده، در طی این مدت بطور متوسط با تولید روزانه یک مقاله توانسته است بانکی جامع از محتوای بروز و دست اول در این حوزه گردآوری نماید.

بخش ویدئو های آموزشی نیز با هدف با جمع آوری و ارائه ویدئو های منتخب آموزشی ، مناسب و کاربردی در سال ۱۳۹۶ راه اندازی شد. ویدئو های ارائه شده، پس از ارزیابی های موشکافانه و با صرف وقت بسیار انتخاب و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

در بخش دانلود نیز بسیاری از ابزار های روزمره مورد نیاز مدیران شبکه تهیه و قرار داده شده است. هریک از این نرم افزار ها در زمان خاصی می تواند یاری گر شما باشد.

 

در مجموع سعی داریم تا محتوای ارائه شده بگونه ای باشد تا  با صرف متوسط  ۱۰ دقیقه در روز، یک نکته و یا خبر جدید به شما انتقال داده شود.

 

تیم اجرایی آکادمی آتی نگر، منتظر دریافت آخرین نظرات ارزشمند شماست. با ثبت نظر و اعلام میزان رضایت خود در هر موضوع مار را در بهبود کیفی خدمات خود یاری فرمایید.

در صورتیکه مایل به همکاری با آکادمی آتی نگر هستید به لینک همکاری مراجعه فرمایید.

استفاده و نشر محتوای آکادمی در اینترنت و یا هر رسانه دیگر با ذکر و نمایش لینک منبع بلامانع است. ( راهنمای ثبت و نمایش لینک )

همراهی و پشتیبانی شما از آکادمی آتی نگر موجب دلگرمی در تولید، و گسترش محتوای فنی فارسی برای همه علاقه مندان، بخصوص مشتریان محترم آتی نگر در اینترنت است.

کانال تلگرام ما : @LANaccounitng